BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 5246166
nr 524 6166
Ljusstakar
2 par, Carl Malmsten, höjd: 16 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
150 kr
måndag 12 maj 2008
kl 17:12:05
6/5 14:56:42
100 kr
12/5 17:07:05